Prijava

Vijesti

Plivači PK Barok uspješni na zimskom Prvenstvu Hrvatske u plivanju za kadete

U Zadru je održano zimsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju za kadete. Prvenstvo je okupilo 280 najboljih plivača i plivačica u kadetskom uzrastu iz 40 hrvatskih klubova. Među najboljim kadetima u Hrvatskoj natjecalo su i osmero plivača Baroka. Svi su oni poboljšali svoja vremena, te isplivali svoje osobne rekorde. Najuspješniji plivač Baroka bio je Karlo Petek osvojivši srebrnu medalju na 100 m slobodno. Karlo je ostvario zapažene rezultate i u disciplinama 50 m leptir u kojoj je zauzeo 4. mjesto, 50 m slobodno s osvojenim 5. mjestom, te na 100 m leptir gdje je bio 6. Isplivani rezultati u pojedinačnim utrkama bodovali su se za višeboj i prva tri mjesta nagrađivala su se peharima. Karlo je u višeboju leptir zauzeo 2. mjesto, a u višeboju slobodno 3. mjesto. Muška štafeta 4x50 slobodno u sastavu Nataniel Vukovac, Aleksandar Fic, Lovro Čalopa i Karlo Petek je u izuzetno borbenoj utrci zauzela 9. mjesto u konkurenciji 21 plivačkog kluba. Na listi uspješnosti klubova, plivači i plivačice PK Barok zauzeli su 18. mjesto.